Firma Yachts Export Poland powstała w 2006 roku dzięki pasji i bliskiej współpracy dwóch obecnych współwłaścicieli Michała Szafrańskiego i Philipa Drożdż.

 

Współpracujemy z największymi polskimi stoczniami i producentami jachtów, takimi jak Delphia Yachts Kot Sp.J., Balt Yacht K.A.i B. Kozłowscy Sp.J., MPPB JW Slepsk, Parker Poland Sp.z o.o.,Quicksilver, Cortina, Smartliner czy Galeon Sp. z o.o. S.K.

 

Yachts Export Poland jest właścicielem projektów i wyłącznym dystrybutorem pierwszych jachtów pół-ślizgowych na polskim rynku : Balt 818 Tytan (Nowość 2014, Jacht Roku 2015) oraz 989 Platinum (Nowość 2016/2017).
W 2018 i 2019 roku wprowadzimy na rynek dwa innowacyjne modele - Balt 918 Tytan oraz Balt 1018 Tytan. Szczegóły dostępne w dziale jachtów pół-ślizgowych.

 

Oferujemy kompleksową obsługę klienta w zakresie sprzedaży łodzi nowych i używanych oraz akcesoriów. Specjalizujemy się w sprzedaży łodzi za granicę, koordynujemy ich transport i załadunek. Zaufało nam wielu Klientów z krajów europejskich oraz spoza Europy. Naszym celem jest także promocja polskiego przemysłu stoczniowego za granicą.

 

Jachty używane znajdujące się w naszej ofercie są weryfikowane i sprawdzane. Łodzie są więc zawsze w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Często są to łodzie demonstracyjne stoczni lub jednostki powystawowe, których ofert nie znajdą Państwo w żadnych innych ogłoszeniach. Chcąc wyjść naprzeciw wymaganiom Klientów włączyliśmy do naszej oferty również przyczepy podłodziowe firmy TEMA.

 

Pracujemy w młodym, dynamicznym, dążącym do ciągłego rozwoju zespole. Wszyscy pracownicy naszej firmy są związani od lat ze światem żeglarstwa, a nasza praca jest jednocześnie naszą życiową pasją. Z wielką przyjemnością doradzimy Państwu przy wyborze jachtu i pomożemy zrealizować Państwa marzenie.